Kompānija
šodien

Uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem traktoru un agregātu tirgotājiem, un ieņem nozīmīgu vietu lauksaimniecības tehnikas tirgū Latvijā.

Uzņēmuma galvenā priekšrocība – piedāvāt pircējiem ne tikai mūsdienīgu lauksaimniecības un celtniecības tehniku, bet arī rūpēties par šīs tehnikas apkalpošanas servisu un rezerves daļu tirdzniecību.

“WM-Serviss” vietnē Jūs varat atrast informāciju par mūsu kompāniju, piedāvātiem pakalpojumiem un precēm, kā arī mūsu partneriem. Katalogs palīdzēs izvēlēties tehnikas iekārtas Jūsu individuālajām vajadzībām.

SIA "WM-Serviss" par sadarbības partneriem izvēlas Eiropas Savienības un NVS valstu uzņēmumus, kuru ražotnes un vadības sistēmas ir sertificētas atbilstoši mūsdienu kvalitātes prasībām.

Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir liela pieredze remontdarbu veikšanā. Uzņēmums nodrošina arī mehāniķu apmācību pie ražotāja, lai iemācītos pareizi veikt tehnikas apkopi.

Fakti

3

filiāles
visā Latvijā

27

personāls

7 499

pārdoto iekārtu skaits

Vēsture
  • 1994
  • 1999
  • 2003
  • 2010
  • 2022
1994. gada 2. martā uz bijušās "Lauktehnika" un SIA "Kombainserviss" bāzes tika izveidots uzņēmums “MTZ-Serviss”, ikdienā saskatot nepieciešamību palīdzēt zemniekiem iegādāties kvalitatīvāko traktortehniku par labāko cenu, kura lieliski varētu kalpot gan nelielās piemājas saimniecībās, gan plašajos zemnieku tīrumos.
1999. gadā SIA "MTZ-Serviss" atver pirmo filiāli Rīgā, Ezermalas ielā 6.
2003. gadā tiek pārdoti pirmie traktori "Belarus", kas ir sertificēti atbilstoši Eiropas standartiem.
2010. gadā SIA "MTZ-Serviss" paplašina tehnisko bāzi, atvetrot filiāli Rīgā, Ulbrokas ielā 19. Savu darbību uzsāk rezerves daļu interneta veikals www.traktors24.lv
2022 Latvijā tiek pārdoti pirmie Weidemann iekrāvēji. Mainās laiki un maināmies mēš - mēs turpinām savu darbu zem logotipa WM-Serviss.
Partneri
SIA WM-SERVISS par saviem sadarbības partneriem izvēlas uzņēmumus, kuriem ir starptautiski atzīta reputācija, un kuru uzņēmējdarbība atbilst kvalitātes vadības standartiem, kas nodrošina pakalpojumu un piedāvāto produktu kvalitāti. Tas savukārt garantē, ka mūsu klienti saņem viņu prasībām atbilstošus pakalpojums vai produktus. WM-SERVISS ir Lauksaimniecības un Industriālās tehnikas asociācijas (LITA) biedrs.
Interneta veikals
http://www.traktors24.lv/
Promo-eshop-brand

Interneta veikals traktors24 nodarbojas ar traktoru rezerves daļu tirdzniecību un piegādi visā Eiropas teritorijā. Veikals izveidots, lai klientiem nodrošinātu mūsdienīgāku, daudz ātrāku un ērtāku klientu apkalpošanu.